Wyślij wiadomość
Dom

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.jest fabryką specjalizującą się w urządzeniach do formowania rolów na zimno i automatycznej linii produkcyjnej. Głównymi produktami są kolorowe maszyny do formowania rolek ze stali, klasyczne maszyny do formowania płytek szklanych,Z maszyna do tworzenia płytek i maszyna do tworzenia rolki dla konstrukcji z lekkiej stali, maszyna do formowania pokładów podłogowych, linia produkcyjna paneli kanapkowych, szybka linia do formowania rolków z balustradą i różnego rodzaju w pełni automatyczne urządzenia do formowania rolków z gięciem na zimno.
Mamy zatwierdzone certyfikacje CE, koncepcja "kontrolować każdy proces i doskonalić wszystkie produkty" jest zakrzywiona w umyśle każdego.Problematyczne maszyny nigdy nie zostaną dostarczone klientowi.
Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w eksporcie i dobrze znamy różne potrzeby klientów z krajów rozwijających się i rozwiniętych,i zapewnić dużej liczbie klientów zadowalający plan projektowania. Teraz nasze produkty zostały wyeksportowane do ponad120 krajów i regionów na świecie i nawiązały długoterminowe stosunki współpracy z klientami.Wierzymy, że prawdziwe partnerstwo nigdy nie kończy się dostarczeniem towarów, a satysfakcjonująca obsługa posprzedażna może mieć ogromne znaczenie..
Pragniemy wspierać wymianę gospodarczą i techniczną ze światem i działać pozytywnie na rzecz wzmocnienia przyjaźni między ludźmi z różnych krajów.Ty i ja, ręka w rękę., stworzyć wspaniałą przyszłość całkowicie!

 

WybierzCangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.jest wart twojego zaufania.
Od prawie 20 lat produkujemy maszyny do formowania rolek.

Nasze maszyny zostały wyeksportowane do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie.
Utrzymuje dobre stosunki współpracy z klientami.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Nasza historia
W 1998 roku rozpoczęliśmy produkcję maszyny do formowania rolek dachówek.
W tym czasie założyliśmy pierwszą fabrykę: Fabrykę maszyn do formowania rolek Botou Xianfa . ( Poprzednik Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. )


W 2004 roku wyeksportowaliśmy pierwszą maszynę do Iraku.


W 2013 r., Wraz z gwałtownym rozwojem międzynarodowego handlu, powstała firma Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co.


Nasza fabryka ma ponad 20 lat profesjonalnego i solidnego fundamentu do formowania rolek.


W ciągu 14 lat sprzedaliśmy ponad 70 krajów i regionów i zgromadziliśmy bogate doświadczenie w eksporcie.


Nasza koncepcja to: "To, co robimy, to nie tylko skupienie się na kompletnej maszynie, ale także perfekcyjny każdy szczegół".

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : HC

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 2000000-4000000

Rok założenia : 2013

pc Export : 80% - 90%