Dom

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltdto fabryka specjalizująca się w urządzeniach do formowania na zimno i automatycznej linii produkcyjnej. Główne produkty to maszyna do formowania rolek ze stali kolorowej, klasyczna maszyna do formowania płytek szkliwionych, maszyna do formowania płatwi CZ i maszyna do formowania rolek kilowych do budowy lekkich konstrukcji stalowych, maszyna do formowania podłóg, płyta warstwowa linia produkcyjna, szybka linia do formowania rolek poręczy i różnego rodzaju w pełni automatyczne urządzenia do formowania rolek na zimno.
Zatwierdziliśmy certyfikację CE, koncepcja „kontroluj każdy proces i doskonal wszystkie produkty” jest zakrzywiona w umyśle każdego.Każda maszyna zostanie przetestowana przed opuszczeniem fabryki, maszyny problematyczne nigdy nie zostaną dostarczone do klienta.
Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w eksporcie i bardzo dobrze znamy różne potrzeby klientów zarówno z krajów rozwijających się, jak i rozwiniętych, i zapewniamy dużej liczbie klientów satysfakcjonujący plan projektowy.Teraz nasze produkty zostały wywiezione do ponad 120 krajów i regionów świata i nawiązały długoterminową współpracę z klientami.Głęboko wierzymy, że prawdziwe partnerstwo nigdy nie kończy się wraz z dostawą towaru, a satysfakcjonująca obsługa posprzedażna może mieć ogromne znaczenie.
Chętnie promujemy wymianę gospodarczą i techniczną ze światem i wykonujemy pozytywną pracę, aby wzmocnić przyjaźń między ludźmi z różnych krajów.Mamy szczerą nadzieję: ty i ja wspólnie tworzymy wspaniałą przyszłość!

 

Wybierać Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd jest wart twojego zaufania.
Produkujemy maszyny do formowania rolkowego o wysokim standardzie na eksport od prawie 20 lat.

Nasze maszyny zostały wyeksportowane do ponad 80 krajów i regionów na całym świecie.
Utrzymywał dobre relacje kooperacyjne z klientami.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Nasza historia
W 1998 roku rozpoczęliśmy produkcję maszyny do formowania rolek dachówek.
W tym czasie założyliśmy pierwszą fabrykę: Fabrykę maszyn do formowania rolek Botou Xianfa . ( Poprzednik Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. )


W 2004 roku wyeksportowaliśmy pierwszą maszynę do Iraku.


W 2013 r., Wraz z gwałtownym rozwojem międzynarodowego handlu, powstała firma Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co.


Nasza fabryka ma ponad 20 lat profesjonalnego i solidnego fundamentu do formowania rolek.


W ciągu 14 lat sprzedaliśmy ponad 70 krajów i regionów i zgromadziliśmy bogate doświadczenie w eksporcie.


Nasza koncepcja to: "To, co robimy, to nie tylko skupienie się na kompletnej maszynie, ale także perfekcyjny każdy szczegół".

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : HC

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 2000000-4000000

Rok założenia : 2013

pc Export : 80% - 90%