| Stosowanie | Stój i śledź |
|---|---|
| Typ | lekka maszyna do tworzenia rolki na kielę |
| Grubość | 0,8-1,8 mm |
| Pojemność | 0-35 m/min |
| Moc | 21,5kw |
| Materiał | żołnierz amerykański |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 40m/min |
| Profil | zwyczaj |
| Funkcja | cięcie torów |
| Odpowiedni materiał | GI PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Waga | 2,5 T |
| Materiał rolek | Cr12 |
| Aplikacja | System suchej zabudowy |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek metalowych i gąsienic |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Odpowiedni materiał | OG PPGI |
|---|---|
| Prędkość | 45m/min |
| Waga | 2,5T |
| Rolki | Cr12 |
| Rodzaj | Stud&Track |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 1-1,2 mm |
| szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | Lekka maszyna do formowania rolek kilowych |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3 kW |
| Stosowanie | Stój i śledź |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do formowania na zimno |
| Grubość | 0,5-1 mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3kw |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | Lekka maszyna do formowania rolek kilowych |
| Grubość | 0,5-1,8 mm |
| Pojemność | 0-35m/min |
| Moc | 21,5 kW |
| Użycie | Studia i ślady |
|---|---|
| typu | zimny Rolka Maszyna do formowania |
| Grubość | 1-2mm |
| Pojemność | 10 m / min |
| Zasilania | 4,5 + 3kw |