| Materiał rolki | 45# stal |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Materiał rolki | 45# stal |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| rolki | 12 stacji |
| Koder | OMRON |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szybkość formowania | 15 m/min |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| rolki | 20 |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Przenoszenie | Łańcuch |
| Władza | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Przenoszenie | Łańcuch |
| napięcie | 220 V 60 Hz 3 fazy |
| System sterowania | PLC |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Materiał rolki | 45# stal |
| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |