| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Oszklone urządzenia do formowania rolek |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| robienie meriodu | 45 dni |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| rolki | 12+1 Stacje rolkowe |
|---|---|
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| Średnica wałka rolkowego | 90 mm |
| nazwisko | Maszyna do formowania na zimno |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania płytek |
| Używać | dach |
| Moc (w) | 5,5+7,5 kW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 2-4 m / min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | Stal 45 # |
| typu | Rolka Maszyna do formowania |
| Type | Ridge Cap Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| typu | Oszklone maszyny do formowania rolki do płytek |
|---|---|
| Szerokość | 1250 |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4 m / min |
| Wymiar | 7,5 * 1,5 * 1,2 m |
| Nazwa | China metal dachu grzbietu cap rolki formowania maszyny |
|---|---|
| System sterowania | Sterownik PLC Delta Inverter |
| Zasilanie | 3-fazowe, 380V, 50Hz |
| Rama główna | 350 H-Beam |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |