| Szybkość formowania rolek | 15-20m/min |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 4 kW |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Średnica wału głównego | 70 mm |
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Port załadunku | Port Tiencin |
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 5,5 kW |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Średnica wału głównego | 75 mm |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Rodzaj | maszyna do formowania płytek z napędem łańcuchowym |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | 1220 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Baza wyposażenia | Rama ze stali 300H |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek dwuwarstwowa |
|---|---|
| Szerokość | 925mm |
| rolki | 12 i 16 rzędów |
| Wyeksportowano | Afryka Południowa |
| kolor maszyny | Bule |
| Stosowanie | stadnina i tor! |
|---|---|
| Pojemność | 15-25m/min |
| funkcja | nieprzerwane cięcie |
| odwieźć | łożysko |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Przenoszenie | Przekładnia zębata |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 10 stacji |
| Materiał wału | 45# stal |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania rolek Plaster Beacon 6 i Plaster Beacon 10 |
| Długość cięcia | Nastawny |
|---|---|
| Stacje rolkowe | 10-13 stacji |
| Materiał wału | 45# stal |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Waga | 2,8 T |
| Wielkość | 6,5*1,3*1,5 m |
|---|---|
| Tryb jazdy | Napęd łańcuchowy |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Waga | 4,5t |
| zasilacz | 380 V/3 FAZY/50 Hz |
| Tryb jazdy | Napęd łańcuchowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania rolek paneli ściennych |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| transduktor | Delta |