| Materiał | stal ocynkowana, stal zimna |
|---|---|
| Grubość | 0,5-0,9 mm |
| Pojemność | 25m/min |
| Nazwa | Maszyna do formowania kołków na zimno ze stali łożyskowej o średnicy 175 mm 380 V 50 Hz 3 fazy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Stosowanie | Budowa |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,3-0,5 mm |
| Pojemność | 40M/min |
| Moc | 5,5 + 4 + 1,5 kW |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| Grubość | 0,6 mm |
| Pojemność | 20-45m/min |
| Moc | 4,5 + 5 + 2,3 kW |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3 kW |
| Moc | 5,5 kW |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Wykrawanie | Dostępny |
| funkcja | dwa w jednym |
| Stosowanie | system suchej zabudowy |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3 kW |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 45m/min |
| Moc | 5,5 + 3 kW |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 1-1,2 mm |
| szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Stosowanie | Stój i śledź |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do formowania na zimno |
| Grubość | 0,5-1 mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3kw |
| Materiał | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Grubość | 0,5 mm |
| Prędkość | 25m/min |
| Funkcja | Łatwa operacja |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |