| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 166 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 166 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 500 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 400 mm |
| Tolerancja | +- 1,5 mm |
|---|---|
| Wydajność | 15 m/min |
| ostrze tnące | Stal na formy CR12 z obróbką hartowaną |
| Warunki | Nowy |
| Średnica rolki | 70 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 165 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 500 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 400 mm |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Materiał | stal ocynkowana, stal zimna |
|---|---|
| Grubość | 0,5-0,9 mm |
| Pojemność | 25m/min |
| Nazwa | Maszyna do formowania kołków na zimno ze stali łożyskowej o średnicy 175 mm 380 V 50 Hz 3 fazy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |