| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| profil | Zwyczaj |
| Pojemność | 10 m / min |
| Waga | 3T |
| Nadaje się do przetwarzania | Płyta ocynkowana |
|---|---|
| rozmiar pianki | 36000 mm × 3000 mm × 2800 mm |
| Nóż | cięcie hydrauliczne |
| Grubość | 0,3 - 0,6 mm |
| szerokość materiału PPGI | jeden metr |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| waga | 4-5 t |
|---|---|
| Stosowanie | Dachowy panel dachowy |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Szerokość karmienia | 1200 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
|---|---|
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Po wyprzedażach | Inżynierowie dostępni do obsługi za granicą |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |