| Wykorzystanie | dach |
|---|---|
| Materiał | stal malowana |
| Rodzaj | formowanie na zimno |
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| materiał | PPGI GI AL |
|---|---|
| Szerokość | 1000mm |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Użycie | drzwi żaluzji |
| Funkcja | przeciw wiatrem |
| Użycie | drzwi garażowe |
|---|---|
| Funkcja | przeciw wiatrem |
| Szerokość | 6m |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 9-10 m / min |
| Grubość materiału | 3mm |
|---|---|
| Prędkość | 10 m / min |
| Stempel | w zestawie |
| Napęd | skrzynia biegów |
| Gwarancja | 1 rok za darmo |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| material | DX51 |
|---|---|
| width | 333 |
| life time | 10 years |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |