| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| Zasady płatności | 30% depozytu TT z góry, saldo do zapłaty przed dostawą. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Wyprodukowano w Chinach |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| Zasady płatności | 30% depozytu TT z góry, saldo do zapłaty przed dostawą. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Wyprodukowano w Chinach |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| materiał | stal malowana |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 8-10 m / min |
| wałek | Stal nr 45. |
| Nóż | Cr12 |
| Materiał | żołnierz amerykański |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 40m/min |
| Profil | zwyczaj |
| Funkcja | cięcie torów |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue and white |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | inverter and PLC control |
| cutting method | fly saw cut |
| power | 3+3 kw |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka z glazury |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| szerokość surowca | 1250 MM |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |