| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Napięcie | 380V 50HZ 3 fazy |
|---|---|
| materiał | Blacha stalowa ocynkowana / kolor |
| Wał | 75mm, solidny |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| Czas dostawy | 30dni |
| Wałek i wałek | 45 # Stal z chromowaną obróbką |
|---|---|
| Nóż | Cr12 |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Prędkość | 30m/min |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Materiał wałka i wału | 45 # Stal z chromowaniem |
|---|---|
| Średnica wału | Φ70 mm |
| Materiał noża | Cr12 |
| Rodzaj napędu | Cr12 |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200/1220mm |
| Stacje rolkowe | 12+15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12/16 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 25 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 788 mm |
| Stacje rolkowe | 28 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 26 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |