| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
|---|---|
| Stacje rolkowe | 18-20 stacji |
| Długość cięcia | Można ustawić w panelu sterowania |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 8-9T |
| Odpowiedni materiał | GI PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Waga | 2.5t |
| Materiał rolek | CR12 |
| Aplikacja | System suchej zabudowy |
| Stosowanie | dach |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Waga | 5,6t |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Stosowanie | Dach |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Waga | 8,7 T |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| moc | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| moc | 4 + 4KW |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| moc | 5,5 + 5,5 kW |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |