| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,4-0,6 mm |
| Prędkość | 40m/min |
| Kolor | Zielona |
| Szerokość | 135 mm |
| Color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cutting |
| per month | 30 sets |
| Materiał | żołnierz amerykański |
|---|---|
| Grubość | 1,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Imię | Maszyna do formowania rolek ramy stalowej 1,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| material | PPGI GI |
|---|---|
| thickness | 0.8-1.2mm |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Stosowanie | Stój i śledź |
|---|---|
| Typ | lekka maszyna do tworzenia rolki na kielę |
| Grubość | 0,8-1,8 mm |
| Pojemność | 0-35 m/min |
| Moc | 21,5kw |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 8-10m/min |
| Ciężar maszyny | 1,6 T |
| rolki | 45# stal |
| Typ | maszyna do formowania rolek |
| type | Shutter Door Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 18 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Rodzaj | formowanie na zimno |
|---|---|
| Stosowanie | dach willi |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Moc (W) | Około 12 kW |