| typu | Maszyna do formowania zwojów dwuwarstwowych |
|---|---|
| materiał | PPGI GI |
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| typu | Maszyna do formowania zwojów dwuwarstwowych |
|---|---|
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Czas życia | 30 lat |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| typu | Maszyna do formowania zwojów dwuwarstwowych |
|---|---|
| Użycie | dach |
| materiał | PPGI GI |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| type | Double Layer Roll Forming Machine |
|---|---|
| Usage | roof |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Kontrola | Automatyczny |
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| Odpowiedni materiał | PPGI, GI, aluminium |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | Skrócony |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | maszyna do formowania płytek |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Odpowiedni materiał | PPGI, GI, aluminium |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | Skrócony |
| Stan | Nowy |
| Rodzaj | maszyna do formowania dachówek |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |