| Rodzaj | Maszyna do formowania metalowych rolek Omega Shape Purlin |
|---|---|
| Prędkość | 0-45m/min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Moc | 17kW |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Wykrawanie | Dostępny |
| Stosowanie | Budynki |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |