| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m / min |
| moc | 4 + 4KW |
| waga | 5-6 t |
| Długość | 7-8 M. |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m / min |
| moc | 4 + 4KW |
| waga | 5-6 t |
| Długość | 7-8 M. |
| Stosowanie | stadnina i tor! |
|---|---|
| Pojemność | 15-45m/min |
| funkcja | nieprzerwane cięcie |
| odwieźć | łożysko |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Funkcja | 2 rodzaje |
|---|---|
| Dożywotni | 15 lat powyżej |
| Gwarancja | 2 lata |
| Certyfikat | ISO i CE |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| stacje rolkowe | w górę 12 i w dół 17 |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Przenoszenie | Przeniesienie łańcucha |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne PLC |
| Moc | 4+4 kW |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest pakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Typ materiału | PPGI/GI/Aluminium |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Stacja rolkowa | 18Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |