| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 8-10m/min |
| Funkcja | dwa w jednym |
|---|---|
| Gwarancja | Dożywotni |
| Prędkość | 0-2m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Usage | roof cladding |
|---|---|
| Roller material | 45# steel |
| Capacity | 15m/min |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Material | G550 |
| Usage | roof cladding |
|---|---|
| Roller material | 45# steel |
| Capacity | 15m/min |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Material | G550 |
| Usage | Roof panel |
|---|---|
| length | 12-60m |
| width | 1000mm |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| warranty | 12 months |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Pracownicy | 100 |
| Szerokość płyty | 1250 MM |
|---|---|
| rolki | 12 rzędów |
| moc | 5,5 + 5,5 kW |
| Grubość płyty | 0,8 mm |
| Wydajność | 2 metry |
| Szerokość płyty | 1250 MM |
|---|---|
| rolki | 12 rzędów |
| moc | 5,5 + 5,5 kW |
| Grubość płyty | 0,8 mm |
| Wydajność | 2 metry |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest pakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |