| Odpowiedni materiał | GI/PPGI |
|---|---|
| Grubość materiału | 1-1,5 mm |
| Stacja rolkowa | 17Stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | 80mm |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| Szerokość materiału | 120 MM |
| Roller Station | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| marki | HC |
|---|---|
| Czas życia | 10 lat |
| Moc | 22kW |
| Grubość | 1,5 mm |
| Gwarancja | całe życie |
| Usage | Roof ridge |
|---|---|
| Capacity | 8-10m/min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| rodzaj | automatyczny |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Napięcie | 380V, 50Hz, 3 fazy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% zaliczki przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu inspekcji przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |