| Szybkość formowania rolek | 15-20m/min |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
| Kod Hs | 8462219000 |
| Średnica wału głównego | 70 mm |
| Stosowanie | Budowa |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,3-0,5 mm |
| Pojemność | 40M/min |
| Moc | 5,5 + 4 + 1,5 kW |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| rolki | 19 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania rolek paneli ściennych |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Tryb cięcia | cięcie hydrauliczne |
| transduktor | Delta |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Nazwa | China metal dachu grzbietu cap rolki formowania maszyny |
|---|---|
| System sterowania | Sterownik PLC Delta Inverter |
| Zasilanie | 3-fazowe, 380V, 50Hz |
| Rama główna | 350 H-Beam |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Materiał | stal ocynkowana, stal zimna |
|---|---|
| Grubość | 0,5-0,9 mm |
| Pojemność | 25m/min |
| Nazwa | Maszyna do formowania kołków na zimno ze stali łożyskowej o średnicy 175 mm 380 V 50 Hz 3 fazy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| typu | formowanie na zimno |
|---|---|
| marki | HC |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 312 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |