| składniki | kolorowy stelaż do wyładunku z blachy stalowej, zespół tektury falistej (prasa do płytek), jednostka |
|---|---|
| rozmiar pianki | 36000 mm × 3000 mm × 2800 mm |
| Zasilanie | AC 380 V / 50 Hz |
| Grubość | 0,3 - 0,6 mm |
| Elektryczny układ sterowania | PLC przyjmuje ekran dotykowy, a przetwornica częstotliwości przyjmuje taida. |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 15/16 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 2-10m/min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | 45 # Stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Przenoszenie | Łańcuch |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| Materiał | PPGI/GI |
|---|---|
| Prędkość | maks. 15m/min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | 45 # Stal |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 6000 mm |
| Materiał tnący | Cr12 |
| Całkowita moc | 5,5 kW |