| material | DX51 |
|---|---|
| width | 333 |
| thickness | 0.5mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Power(W) | 4KW-15KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | Panasonic PLC |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200/1220mm |
| Stacje rolkowe | 12+15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 8-10m/min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| moc | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| Stacja Roller | 16Station |
|---|---|
| Średnica wału | Φ66mm |
| Materiał noża | Cr12 |
| Formowanie prędkości | 8-12 m / min |
| Całkowita moc | 3 + 3 kW |
| moc | 5,5 + 5,5 kW |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| Typ materiału | PPGI/GI/Aluminium |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Stacja rolkowa | 18Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |