| Pojemnik | 40 GP |
|---|---|
| Prędkość maszyny | 10-15m/min |
| Stacje rolkowe | 19 stacji rolkowych |
| System napędzany | Łańcuch lub skrzynia biegów |
| System kontroli | PLC i konwerter |
| Średnica wału | Φ70 mm |
|---|---|
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Szybkość formowania | 15m/min |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Całkowita moc | 4 + 4KW |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| typu | Hi-Rib Trapezoidal Roof Panel Panel do formowania maszyny do paneli ściennych |
|---|---|
| Użycie | Ściana |
| Moc maszyny | 4 + 4KW |
| Prędkość | 15-20 m / min |
| Pracownik | 1-2only |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 13 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Materiał | PPGI |
| Nazwa | Maszyna do formowania podwójnej warstwy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| rolki | 19 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |