| Materiał | PPGi |
|---|---|
| Pojemność | 2-10m/min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | 45 # Stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 2-4 m / min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | Stal 45 # |
| typu | Rolka Maszyna do formowania |
| Materiał | PPGi |
|---|---|
| Pojemność | 0-6m/min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | 45 # Stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Materiał | PPGI/GI |
|---|---|
| Prędkość | maks. 15m/min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | 45 # Stal |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 2-10m/min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | 45 # Stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 2-10m/min |
| Ciężar maszyny | 3,1 T |
| rolki | 45# stal |
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |