| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
|---|---|
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Po wyprzedażach | Inżynierowie dostępni do obsługi za granicą |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 333 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Pełna automatyka |
| PLC | EURA |
| metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| Szerokość surowca | 400mm |
| Odpowiedni materiał | GI/PPGI |
|---|---|
| Grubość materiału | 1-1,5 mm |
| Stacja rolkowa | 17Stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | 80mm |
| Użycie | rynna dachowa |
|---|---|
| materiał | PPGI GI |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| rozmiar | 4 '' |
| Waga | 2T |
| Materiał | żołnierz amerykański |
|---|---|
| Grubość | 0,8-1,2 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Rodzaj | formowanie na zimno |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Pojemność | 8-10m/min |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |