| Użycie | podłoga pokładu |
|---|---|
| Grubość | 1,5 mm |
| Prędkość | 10 m / min |
| wałek | 24 wiersze |
| Waga | 305 |
| Użycie | rynna dachowa |
|---|---|
| materiał | PPGI GI |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| rozmiar | 4 '' |
| Waga | 2T |
| Prędkość | 8-10 m / min |
|---|---|
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| use | wall panel |
|---|---|
| type | CNC Line |
| control system | PLC control |
| cutting mehod | hydraulic cut and Precut |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 15 m / min |
| Rodzaj materiału | GI/PPGI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45 mm-0,60 mm |
| Szerokość materiału | 333 mm |
| Stacja rolkowa | 20 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Stal z powłoką chromową |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45 mm-0,60 mm |
| Szerokość materiału | 333 mm |
| Stacja rolkowa | 20 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |