| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Funkcja | 2 rodzaje |
|---|---|
| Dożywotni | 15 lat powyżej |
| Gwarancja | 2 lata |
| Certyfikat | ISO i CE |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| stacje rolkowe | w górę 12 i w dół 17 |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Przenoszenie | Przeniesienie łańcucha |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne PLC |
| Moc | 4+4 kW |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest pakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Ciężar maszyny | 15.6T |
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| Grubość materiału | 1,5-3,0 mm |
| Władza | 33,6+15KW |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Materiał rolki | Cr12 |
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
| za pomocą | Rura spustowa |
|---|---|
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Materiał ostrza tnącego | Stal wysokiej jakości Cr 12 |
|---|---|
| Szerokość karmienia | 285 mm na podstawie innego profilu |
| Stacje rolkowe | 18 stacji rolkowych |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| System kontroli | PLC i konwerter |
| Rodzaj materiału | GI/PPGI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45 mm-0,60 mm |
| Szerokość materiału | 333 mm |
| Stacja rolkowa | 20 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Stal z powłoką chromową |