| rolki | 22 stacje |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| napięcie | 220 V 60 HZ 3 fazy (można dostosować) |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| Władza | 11+15 kW |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| rolki | 12+1 Stacje rolkowe |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Średnica wałka rolkowego | 90 mm |
| Materiał rolki | 45# stal |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
| Efektywna szerokość | 1220/1225/1250 mm |
|---|---|
| Tolerancja długości cięcia | ± 1 mm |
| Kod Hs | 8455221000 |
| Ramka | Spawane ze stalową belką H o średnicy 400 mm |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Ciężar maszyny | 8-9T |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stacje rolkowe | 18-20 stacji |
| Władza | 11+7,5kw |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Stacje rolkowe | 14-18 stacji |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania płatwi CZ |
| Grubość materiału | 1,5-3,0 mm |
| Długość cięcia | Dowolna długość |
| Grubość materiału | 1,5-3 mm |
|---|---|
| Władza | 11+7,5kw |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Stacje rolkowe | 18-20 Stacje |
| Długość cięcia | Można ustawić w panelu sterowania |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |