| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
|---|---|
| Stacje rolkowe | 18-20 stacji |
| Długość cięcia | Można ustawić w panelu sterowania |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 8-9T |
| Ciężar maszyny | 8-9T |
|---|---|
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| Wymiar maszyny | 12.1*1.5*1.6m |
| Grubość materiału | 1,5-3 mm |
| Stacje rolkowe | 18-20 stacji |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Władza | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Przenoszenie | Łańcuch |
| napięcie | 220 V 60 Hz 3 fazy |
| System sterowania | PLC |
| Materiał rolki | 45# stal |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| rolki | 12 stacji |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Przenoszenie | Łańcuch |
| napięcie | 380V50HZ/3 fazy |
|---|---|
| Grubość materiału | 1,5-3,0 mm |
| Szybkość formowania | 2-15 m/min |
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| Władza | 33,6+15KW |
| Szybkość formowania | 15 m/min |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| rolki | 20 |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Przenoszenie | Łańcuch |
| Przenoszenie | Łańcuch |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| Wymiar maszyny | 12.1*1.5*1.6m |
|---|---|
| Grubość materiału | 1,5-3,0 mm |
| Szerokość materiału | Dostosowywalne do potrzeb |
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania płatwi CZ |
| System sterowania | Kontrola PLC |
|---|---|
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Szybkość formowania | 2-15 m/min |
| Stacje rolkowe | 14-18 stacji |
| typ materiału | Stal galwanizowana |