| Wymiar maszyny | 12.1*1.5*1.6m |
|---|---|
| Ciężar maszyny | 15.6T |
| Grubość materiału | 1,5-3,0 mm |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Materiał rolki | 45# stal |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Szybkość formowania | 15 m/min |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| Kontrola | układ sterowania PLC |
|---|---|
| Kod Hs | 8455221000 |
| Prędkość | 8-12m/min |
| Efektywna szerokość | 1220/1225/1250 mm |
| Tolerancja długości cięcia | ± 1 mm |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| rolki | 12 stacji |
| Koder | OMRON |
| Władza | 33,6+15KW |
|---|---|
| Długość cięcia | Dowolna długość |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania płatwi CZ |
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
| Typ | formowanie na zimno |
|---|---|
| Stosowanie | dach willi |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zdolność produkcyjna | 8-12m/min |
| Szerokość materiału | Dostosowywalne do potrzeb |
|---|---|
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Władza | 11+7,5kw |
| Grubość materiału | 1,5-3 mm |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Pojemnik | 40 GP |
|---|---|
| Prędkość maszyny | 10-15m/min |
| Stacje rolkowe | 19 stacji rolkowych |
| System napędzany | Łańcuch lub skrzynia biegów |
| System kontroli | PLC i konwerter |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Ciężar maszyny | 15.6T |
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| Grubość materiału | 1,5-3,0 mm |
| Władza | 33,6+15KW |