| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | roof cladding |
|---|---|
| Roller material | 45# steel |
| Capacity | 15m/min |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Material | G550 |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 32 stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Material | G550 |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 845 mm |
| Stacje rolkowe | 26 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Stosowanie | stalowy dach |
|---|---|
| Gwarancja | dożywotni |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |