| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania rolek z oszklonej blachy falistej |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| SZEROKOŚĆ SUROWCA | 1220 mm |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250 MM |
| Pojemność | 4 m / min |
| Stosowanie | Dach |
| raw material | aluminum sheet |
|---|---|
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| use | roof panel |
| profile | customized |
| cutting methold | hydraulic cut |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| szerokość materiału | 1220 MM |
| Stacje rolkowe | 11 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Zagęszcza | 0,3-0,8 mm |
| Prędkość | 20 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek dwuwarstwowa |
|---|---|
| Stosowanie | Dach i ściana |
| Pojemność | 2-10 m / min |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |