| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Funkcja | wysoka pojemność |
|---|---|
| Rynku | indyk |
| typu | profil karbowany |
| Gwarancja | Czas życia |
| Szczegóły pakowania | File not found. |
| materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | Niestandardowe |
| Funkcja | dwa w jednym |
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Funkcja | dwa projekty w jednym |
|---|---|
| Pojemność | 20 m / min |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Moc | 5.5KW |
| Waga | 7T |
| materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Użycie | dach i ścianę |
| Pojemność | 10 m / min |
| Waga | 6T |
| Długość | 8 m |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |