| rolki | w górę 12 i w dół 17 |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Transmisja | Przeniesienie łańcucha |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne PLC |
| moc | 4 + 4 Kw |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 8-10m/min |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cutting |
| per month | 30sets |
| rolki | w górę 12 i w dół 17 |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Transmisja | Przeniesienie łańcucha |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne PLC |
| moc | 4 + 4 Kw |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Metoda cięcia | Hydrauliczny system cięcia |
| Stacje rolkowe | 10+12 stacji |
| Szafa sterownicza | urządzenie sterujące |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Odpowiedni materiał | PPGI, GI, aluminium |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | Skrócony |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | maszyna do formowania płytek |
| Odpowiedni materiał | PPGI, GI, aluminium |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | Skrócony |
| Stan | Nowy |
| Rodzaj | maszyna do formowania dachówek |
| color | blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |