| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| typu | Tr 8-14 podwójna warstwa |
|---|---|
| Szerokość | 1250 MM |
| rolki | górne 10 rzędów poniżej 13 rzędów |
| wyeksportowany | Polska |
| kolor maszyny | bule |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Materiał | PPGI, GI |
| Operacja | Potrzebna 1 osoba |
| Pojemność | 2-10m/min |
| Waga | 6T |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania rolek z oszklonej blachy falistej |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| SZEROKOŚĆ SUROWCA | 1250 mm |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z blachy falistej |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Pojemność | 20 m / min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |