| typu | formowanie na zimno |
|---|---|
| profil | omega |
| Grubość | 1mm |
| Pojemność | 10 m / min |
| Waga | 5T |
| Materiał | DX51 52 53 |
|---|---|
| Typ | połowa rundy |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Długość | 11M |
| Waga | 5t |
| Materiał | żołnierz amerykański |
|---|---|
| Grubość | 4mm |
| Prędkość | 10m/min |
| Wałek | Stal łożyskowa |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Suitable market | Asia, European |
|---|---|
| Usage | Wall panel |
| Capacity | 8-10m/min |
| Roller station | 17 rows |
| Material | Steel plate, galvanized |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |