| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Użycie | rynna |
|---|---|
| typu | Niestandardowe |
| Długość | Niestandardowe |
| materiał | DX51 |
| Pojemność | 10 m / min |
| Waga | 3000kg-20000kg |
|---|---|
| rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| szerokość surowca | 1250mm |
| grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Typ | formowanie na zimno |
|---|---|
| Stosowanie | dach willi |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zdolność produkcyjna | 8-12m/min |
| Transmisja | Skrzynia biegów lub napęd łańcuchowy |
|---|---|
| Średnica wału | 70 |
| rynek | Niemcy |
| Wałek | 45 # Stal |
| Pojemność | 15m/min |
| Odpowiedni materiał | Stal ocynkowana |
|---|---|
| Stosowanie | Płatew dachowa |
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Wykrawanie | tak |
| Grubość | 3 mm |
| Zatwierdzenie | ISO |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HRB60 lub odpowiednik |
| Grubość materiału | 0,2-0,6 mm |
| wałek | Wysokiej jakości stal 45 # |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w kartonowe pudełko |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12/14 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | Φ70mm |
| Usage | wall panel |
|---|---|
| feature | pre-cutting |
| speed | 20m/min |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |