| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Szerokość płyty | 614mm |
|---|---|
| rolki | 18 rzędów |
| Moc | 4 + 5,5 kW |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest pakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
|---|---|
| Szybkość przetwarzania | 6-10 m/min |
| Grubość panelu | 50-200mm |
| Surowce | Wstępnie pomalowane arkusze, G350-550 |
| Prędkość linii produkcyjnej | 2~8 m/min |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | T/t, l/c |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | T/T, akredytywa |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |