| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Wałek i Wał | 45 # Stal z chromowaniem |
|---|---|
| Średnica wału | Φ70 mm |
| Materiał noża | Cr12 |
| Rodzaj napędu | napęd łańcuchowy |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| typu | 0,4 - 0,8 mm grubości Maszyna do formowania rolek ściennych do ogrodu, hotel |
|---|---|
| Użycie | Ściana |
| Moc maszyny | 4 + 4KW |
| Prędkość | 15-20 m / min |
| Pracownik | 1-2only |
| Waga | 8,5 ton |
|---|---|
| Wymiar | 8500 mm * 1200 mm * 1550 mm |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
| Szybkość formowania | 8-20m/min |
| System sterowania | układ sterowania PLC |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
|---|---|
| Materiał | stal ocynkowana, aluminium, stal kolorowa, stal nierdzewna itp. |
| System sterowania | układ sterowania PLC |
| Wymiar | 8500 mm * 1200 mm * 1550 mm |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 13 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 925 mm |
| Stacje rolkowe | 12/16 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |