| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,8-1,2 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1005 mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 14Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 12/13 Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 15/16 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | Φ70mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z napędem łańcuchowym |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 6,7 * 1,6 * 1,3 m |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1 mm |
| Stacja rolkowa | 14Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | Φ50mm |
| raw material | PPGI, color steel |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| per month | 20 sets |
| cutting method | hydraulic cut |