| raw material | PPGI, color steel |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| per month | 20 sets |
| cutting method | hydraulic cut |
| Surowiec | PPGI, stal kolorowa |
|---|---|
| typu | Automatyczne |
| System sterowania | Sterownik PLC |
| na miesiąc | 20 zestawów |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| raw material | PPGI, color steel |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| per month | 20 sets |
| cutting method | hydraulic cut |
| Typ materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 20 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| MaterialType | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 22 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 930 mm |
| Stacje rolkowe | 22/24 Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szerokość | 1250 mm |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Moc | 380V |
| Ciąć | Hydrauliczne |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 14/24 stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |