| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Materiał | PPGI |
| Nazwa | Maszyna do formowania podwójnej warstwy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
|---|---|
| Port załadunku | Port Tiencin |
| Szybkość formowania rolek | 15-20m/min |
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 4 kW |
| Tworzywo | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 15 m/min |
| waga maszyny | 3,1 T |
| Rolki | 45# stal |
| Typ | maszyna do formowania rolek |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 400 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 165 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 17Stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |