| rolki | w górę 12 i w dół 17 |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Transmisja | Przeniesienie łańcucha |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne PLC |
| moc | 4 + 4 Kw |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Typ materiału | PPGI/GI/Aluminium |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Stacja rolkowa | 18Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Użycie | rynna |
|---|---|
| profil | Niestandardowe |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| rozmiar | 4 '' 5 '' 6 '' |
| waga " | 2T |
| material | DX51 |
|---|---|
| width | 333 |
| thickness | 0.5mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| rolki | w górę 12 i w dół 17 |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Transmisja | Przeniesienie łańcucha |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne PLC |
| moc | 4 + 4 Kw |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| Funkcja | wysoka pojemność |
|---|---|
| Rynku | indyk |
| typu | profil karbowany |
| Gwarancja | Czas życia |
| Szczegóły pakowania | File not found. |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |