| Waga | 2,8 T |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Materiał wału | 45# stal |
| Przenoszenie | Przekładnia zębata |
| Długość cięcia | Zmiennik |
| Waga | 2,8 T |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Władza | 5,5+5,5+1,5 |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania rolek Plaster Beacon 6 i Plaster Beacon 10 |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy (konfigurowalne) |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3 kW |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| Grubość | 0,6 mm |
| Pojemność | 20-45m/min |
| Moc | 4,5 + 5 + 2,3 kW |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 1-1,2 mm |
| szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| Przenoszenie | Przekładnia zębata |
|---|---|
| Waga | 2,8 T |
| Wielkość | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Materiał | Cewka stalowa |
| Moc | 5,5 kW |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Wykrawanie | Dostępny |
| funkcja | dwa w jednym |
| Stosowanie | system suchej zabudowy |
| Materiał | Cewka stalowa |
|---|---|
| Władza | 5,5+5,5+1,5 |
| Długość cięcia | Nastawny |
| Wielkość | 4.9m*1.2m*1.5m |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy (konfigurowalne) |
| Użycie | Studia i ślady |
|---|---|
| typu | zimny Rolka Maszyna do formowania |
| Grubość | 1-2mm |
| Pojemność | 10 m / min |
| Zasilania | 4,5 + 3kw |