| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3 kW |
| Materiał | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Grubość | 0,5 mm |
| Prędkość | 25m/min |
| Funkcja | Łatwa operacja |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Długość cięcia | Nastawny |
|---|---|
| Stacje rolkowe | 10-13 stacji |
| Materiał wału | 45# stal |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Waga | 2,8 T |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | Sprzęt do formowania na zimno |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3 kW |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 45m/min |
| Moc | 5,5 + 3 kW |
| Materiał | żołnierz amerykański |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 40m/min |
| Profil | zwyczaj |
| Funkcja | cięcie torów |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek metalowych i gąsienic |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| typu | formowanie na zimno |
|---|---|
| profil | omega |
| Grubość | 1mm |
| Pojemność | 10 m / min |
| Waga | 5T |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Materiał wału | 45# stal |
|---|---|
| Stacje rolkowe | 10-13 stacji |
| Szybkość formowania | 0-35 m/min |
| System sterowania | PLC |
| Waga | 2,8 T |