| Main frame | 350mm H-Beam |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Przenoszenie | Łańcuch |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| rolki | 22 stacje |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| napięcie | 220 V 60 HZ 3 fazy (można dostosować) |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| rolki | 12 stacji |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Przenoszenie | Łańcuch |