| Użycie | Studia i ślady |
|---|---|
| typu | zimny Rolka Maszyna do formowania |
| Grubość | 1-2mm |
| Pojemność | 10 m / min |
| Zasilania | 4,5 + 3kw |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 13 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Materiał | żołnierz amerykański |
|---|---|
| Grubość | 1,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Imię | Maszyna do formowania rolek ramy stalowej 1,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Rodzaj | Maszyna do formowania metalowych rolek Omega Shape Purlin |
|---|---|
| Prędkość | 0-45m/min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | Lekka maszyna do formowania rolek kilowych |
| Grubość | 0,5-1,8 mm |
| Pojemność | 0-35m/min |
| Moc | 21,5 kW |
| Stosowanie | Stój i śledź |
|---|---|
| Typ | lekka maszyna do tworzenia rolki na kielę |
| Grubość | 0,8-1,8 mm |
| Pojemność | 0-35 m/min |
| Moc | 21,5kw |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek metalowych i gąsienic |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |