| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Stosowanie | Budowa |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno |
| Grubość | 1-1,5 mm |
| Pojemność | 20-40 m / min |
| moc | 7,5 + 7,5 kW |
| Taśma materiałowa | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| szerokość materiału | 1219 MM |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | Górny: 12 stacji; W dół: 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 18 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 16 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Stosowanie | Budowa |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 40 m / min |
| moc | 5,5 + 4 + 1,5 kW |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| rolki | 11 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |