| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka z glazury |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| szerokość surowca | 1250 MM |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczne |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| Zasady płatności | 30% depozytu TT z góry, saldo do zapłaty przed dostawą. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Wyprodukowano w Chinach |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |