| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| ROZMIAR | 6,2*1,3*1,5 m |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Waga | 4.3t |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| całkowita moc | 4+4KW |
| System sterowania | Kontrola PLC |
|---|---|
| Materiał rolki | 45# stal |
| Tryb jazdy | Napęd łańcuchowy |
| transduktor | Delta |
| Stacje rolkowe | 12 |
| Pojemnik | 40 GP |
|---|---|
| Prędkość maszyny | 10-15m/min |
| Stacje rolkowe | 19 stacji rolkowych |
| System napędzany | Łańcuch lub skrzynia biegów |
| System kontroli | PLC i konwerter |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 500 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
|---|---|
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | Φ70mm |
| Materiał tnący | Cr12 |
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |