| Odpowiedni materiał | Kolorowa stalowa płyta, ocynkowana deska, płyta aluminiowa |
|---|---|
| Grubość surowca | 2 mm |
| Wałek | 15 rzędów |
| rozmiar po stronie C H | 50 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
|---|---|
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | Φ70mm |
| napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy, 380 V/3 fazy/50 Hz lub według potrzeb Twojego kraju |
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Stacja Roller | 24 stacje |
|---|---|
| Średnica wału | Φ90m |
| Materiał noża | Cr12 |
| Formowanie prędkości | 15 m / min |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Materiał | PPGI |
| Nazwa | Maszyna do formowania podwójnej warstwy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
| Type | Ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Usage | Roof ridge cap |
| Material | PPGI GI |
| Capacity | 10-20m/min |
| Power | 4+4KW |
| Type | Ridge Cap Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Stosowanie | Dach |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 4m/min |
| Zasięg | 1000mm |
| Ciężar maszyny | 4,5t |
| Wysyłka | 40GP |
| typu | Maszyna do formowania rolek z roletą do drzwi |
|---|---|
| Użycie | Framuga |
| Pojemność | 10 m / min |
| Grubość | 1,5-2,5 mm |
| Długość | Wszelkie |